UWAGA! Egzaminy wstępne do STiJO odbędą się 23.09.2017 r.! Więcej informacji w zakładce Rekrutacja 2017/2018

Rekrutacja 2017/18

 

Na czym polegają egzaminy wstępne?

Szczegółowy opis egzaminów wstępnych znajduje się w zakładce Dla kandydatów "Egzaminy wstępne".

 

Kiedy odbędą się egzaminy wstępne?

Kolejny egzamin wstępny odbędzie się w sobotę dnia 23 września 2017 roku. Część pisemna rozpocznie się o godzinie 10:00, a część ustna tego samego dnia w godzinach popołudniowych. Zainteresowanych kandydatów poinformujemy mailowo o szczegółach egzaminu wstępnego.

 

Jakie dokumenty należy złożyć?

Komplet papierowych dokumentów obejmuje:

  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych, UWAGA! studentów III roku studiów licencjackich lub V roku jednolitych studiów magisterskich prosimy o złożenie zaświadczenia o planowanym terminie ukończenia studiów
  • kwestionariusz, UWAGA! prosimy dodatkowo o przesłanie kwestionariusza w Wordzie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , nazywając go: Nazwisko_Imię.doc
  • CV
  • kopie posiadanych certyfikatów językowych (tylko w celach informacyjnych)
  • kserokopię pierwszej i drugiej strony dowodu osobistego
  • kserokopię dowodu wpłaty opłaty za egzamin wstępny
 

W jaki sposób można składać dokumenty?

Dokumenty można składać osobiście w sekretariacie STiJO UAM lub wysyłać pocztą. Po otrzymaniu dokumentów pocztą lub za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłamy do Państwa mailowe potwierdzenie od STiJO UAM o wpłynięciu dokumentów.

 

Do kiedy można składać dokumenty?

Dokumenty można składać najpóźniej w przeddzień egzaminu do godz. 15:00 w portierni w budynku Collegium Chemicum, ul. Grunwaldzka 6.

 


Opłata za egzamin

Opłata ustalana jest każdorazowo przez Rektora UAM. W naborze na rok akademicki 2017/2018 opłata egzaminacyjna wynosi 250 zł.

Uprzejmie prosimy o wpłacanie w/w kwoty według następującego wzoru:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

ul. Wieniawskiego 1

61-712 Poznań

nr konta: 77 1090 1362 0000 0000 3601 7903

TYTUŁEM: "SUBKONTO s0000128", nazwisko i imię osoby zdającej

W RUBRYCE TYTUŁEM PROSIMY WPISAĆ TYLKO NUMER SUBKONTA I NAZWISKO OSOBY ZDAJĄCEJ. PROSIMY NIE UMIESZCZAĆ TAM INNYCH NOTATEK, NP. IŻ JEST TO OPŁATA EGZAMINACYJNA.

Zalecamy, aby dokonywać opłaty za pośrednictwem banku a nie na poczcie, gdyż urzędy pocztowe pomijają numery subkonta, przez co wpłaty nie wpływają na nasze konto. Uznajemy przelewy dokonywane przez Internet (bez stempla). Dowody wpłaty bez wyraźnie wskazanego numeru subkonta nie będą przez nas akceptowane.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy opłaty egzaminacyjnej.